niedziela, 14 marca 2010

Respect

Chwila w archiwum... Jeśli dobrze pamiętam, był to pierwszy koncert poznańskiej grupy hard coreXstraight edge Repsect, po rozwiązaniu Cymeon X. Swego czasu miałem przyjemność współorganizować (z niezapomnianym Yedzinem) koncert Cymeona X i Homomilitii w Koninie (30.04.1993r.). Koncert Respect odbył się w Poznaniu 4.03.1996 r. Grali wówczas przed tuzami z Washington DC - Battery. Się było... Foto robione full automatem NoName;))

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

pamiętam, pamiętam - koncert w Hutniku -jak ten czas leci........pozdrawiam - m/o/

anjax pisze...

Hej!
widzę, że byłeś na wolsztyn.blogspot.com, też tam zaglądam bo mieszkam niedaleko, nie wiem czy Cię autor tamtego bloga zapraszał, ale jeśli nie, to robię to ja:D, zapraszam do Wolsztyna w majówkę, bo wtedy miasto świętuje, bardzo fajna jest parada parowozów, tym bardziej dla pasjonatów fotografii;)
pozdrawiam
anjax

cxnorba pisze...

Elo, dla prawdy czasu i prawdy ekranu ;), to nie był pierwszy koncert Respect. Pierwszy był też w Poznaniu ale 23.08.94 i właśnie z niego jest pierwsza kaseta Respect "One day closer": http://hcequalspunk.blogspot.com/2012/11/respect-1994-one-day-closer.html
Na Twoich zdjeciach to jest już późny Respect z Adamem na voc. i z perkusista Awake za garami ;)
Pozdro

ars-emet pisze...

cxnorba: Masz rację! Napisałem w poście: "jeśli dobrze pamiętam.." I niedobrze, niedobrze...pamiętam ;-) Dzięki! Choc rzeczywiście byłem i na pierwszym koncercie Respect i Awake, choć wniosek taki, że nie mam z tych gigów fotek. Dzięki raz jeszcze za korektę i powiew wspomnień ;-) Pozdrawiam!